Asystent ds. lotniczych zapisów technicznych – ALL4JETS

Czy chcesz zdobyć doświadczenie w środowisku eksploatacji samolotów komunikacyjnych i brać udział w ciekawych, międzynarodowych projektach?

Zaaplikuj do ALL4JETS, firmy założonej w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej, z wypracowaną marką rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie.

W związku z ciągłym rozwojem oraz stabilnym powiększaniem zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. lotniczych zapisów technicznych

Co oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bądź w innej formie w zależności od preferencji kandydata
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy (minimum 3 pełne dni robocze w tygodniu)
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, w grupie profesjonalistów i pasjonatów lotnictwa
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Udział w ciekawych projektach, możliwość zdobywania nowych doświadczeń i dalszego rozwoju w kierunku inżynierskim
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Możliwość pracy zdalnej w znacznym zakresie

Zakres obowiązków

  • Wspomaganie działu CAMO w codziennych obowiązkach
  • Uzupełnianie zapisów ciągłej zdatności do lotu w bazach danych organizacji CAMO
  • Pomoc we wdrażaniu nowo odebranych samolotów do systemu zarządzania ciągłą zdatnością do lotu
  • Archiwizacja i zarządzanie dokumentacją

Nasze wymagania

  • Ogólna wiedza z zakresu techniki lotniczej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność analizy danych – skrupulatność i spostrzegawczość
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • Motywacja do pracy w środowisku obsługi statków powietrznych
  • Zainteresowanie lotnictwem
  • Kursy lotnicze bądź wykształcenie lotnicze ukończone lub w trakcie
  • Znajomość zagadnień z zakresu eksploatacji statków powietrznych oraz przepisów EASA Part-M/CAMO oraz Part-145 – mile widziana