Handlowiec – Sales Executive – ALL4JETS

Jesteś ambitnym handlowcem i szukasz możliwości szerokiego rozwoju?

Handlowiec – Sales Executive

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub możliwość współpracy na zasadach B2B oraz elastyczne możliwości pracy hybrydowej.
  • Niezwykle interesujące i rozwijające środowisko pracy.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz dofinansowanie do nauki.
  • Bycie częścią międzynarodowego zespołu, który rośnie wraz z rozwojem firmy i globalnego przemysłu lotniczego.
  • Udział w targach, konferencjach i spotkaniach z klientami w kraju i za granicą.

Dodatkowe korzyści:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Spotkania integracyjne.
  • Brak określonego dress code’u.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie, utrzymywanie kontaktu i obsługa klientów firmy ALL4JETS poprzez różne kanały komunikacji, w tym e-mail, telefon, Linkedin, wideokonferencje i spotkania osobiste.
  • Generowanie potencjalnych leadów, tworzenie pipeline’i oraz zarządzanie transakcjami w celu zdobycia przetargów, zapytań i projektów.
  • Przygotowywanie ofert i finalizowanie transakcji poprzez atrakcyjne prezentacje produktów, przedstawiające korzyści płynące z naszych rozwiązań.
  • Świadczenie profesjonalnego doradztwa klientom w zakresie usług ALL4JETS, obejmujące m.in. obsługę techniczną, szkolenia mechaników, usługi inżynieryjne, CAMO, badania boroskopowe silników, doradztwo, modyfikacje samolotów, sprzedaż części zamiennych, wynajem narzędzi do obsługi technicznej i inne.
  • Współpraca ze wszystkimi działami i spółkami w ramach ALL4JETS oraz przekazywanie opinii na temat produktów i usług w celu doskonalenia procesów i produktów.
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez dokładne rejestrowanie, śledzenie i raportowanie działań sprzedażowych oraz informacji o klientach za pomocą naszego systemu CRM.
  • Kontakt z klientami wskazanymi przez dział marketingu jako potencjalnych klientów, zarządzanie pipeline’em i prognozowanie sprzedaży.

Nasze oczekiwania

  • Umiejętność sprzedaży usług obsługi technicznej na poziomie wiceprezesa, dyrektora lub menedżera.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży lotniczej, obejmujące obsługę techniczną, szkolenia techniczne, badania boroskopowe silników, utrzymanie ciągłej zdatności do lotu i inne.
  • Doświadczenie w rozwijaniu nowych obszarów rynkowych, w tym w pozyskiwaniu leadów i nawiązywaniu kontaktów z klientami.
  • Umiejętność utrzymania i realizacji planów sprzedaży.
  • Nienaganna prezentacja, rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz doskonała organizacja pracy.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.
  • Samodzielność i determinacja w realizacji wyznaczonych celów.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów CRM lub gotowość do nauki ich obsługi.
  • Kreatywność, chęć rozwoju oraz umiejętność stawiania sobie wyzwań.