Planista / Inżynier obsługi – ALL4JETS

Czy chcesz zdobyć doświadczenie w środowisku obsługi technicznej samolotów komunikacyjnych i brać udział w ciekawych, międzynarodowych projektach? Zaaplikuj do 4THRUST, firmy założonej w 2020 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej, z wypracowaną marką rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie. W związku z ciągłym rozwojem oraz stabilnym powiększaniem zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Planista / Inżynier obsługi

Co oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub w innej formie w zależności od preferencji kandydata
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, udział w ciekawych międzynarodowych projektach
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, w grupie profesjonalistów i pasjonatów lotnictwa
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie kart sportowych

Zakres obowiązków

  • Planowanie obsługi technicznej
  • Prowadzenie harmonogramu obsług oraz grafików
  • Kontakty z klientami
  • Wsparcie w przygotowaniu ofert obsługowych i w rozliczeniach projektów
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Analiza pracochłonności, zapotrzebowania na części i narzędzia
  • Praca na dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku planisty obsługi technicznej, w dziale inżynierskim lub na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza z zakresu techniki lotniczej i budowy statku powietrznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną samolotu
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wielozadaniowość, samodzielność, elastyczność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność