Usługi

Obsługa Techniczna (MRO)

ALL4JETS Obsługa Techniczna (MRO) świadczy usługi w zakresie obsługi technicznej w zakresie planowej i nieplanowej obsługi liniowej oraz obsługi warsztatowej wybranych komponentów wspólnie z naszym partnerem, Wojskowymi Zakładami Lotniczymi nr 2 w Bydgoszczy (certyfikat EASA Part 145 nr PL.145.015).

Czytaj więcej...

Logistyka i Części Zamienne (PLO)

ALL4JETS oferuje wsparcie w zakresie czesci zamiennych na terenie Polski oraz w najbardziej odleglych miejscach swiata. Oferujemy produkt najwyzszej jakosci, dostarczony na czas, zawsze z pelna dokumentacja. Pomagamy w sprzedazy czesci zamiennych i nadwyzek magazynowych.

Czytaj więcej...

Personel Branży Lotniczej

ALL4JETS dysponuje wysoko wyspecjalizowaną kadrą, posiadającą wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu selekcji i rekrutacji do linii lotniczych oraz ocenie predyspozycji kandydatów do przyszłej pracy w awiacji. Specjalizujemy się wyłącznie w branży lotniczej.

Czytaj więcej...

Organizacja Projektująca (DO)

Jesteśmy w trakcie organizowania pierwszej w Polsce Organizacji Projektującej Part 21, projektującej i zatwierdzającej w imieniu Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego EASA małe modyfikacje i naprawy samolotów dowolnego typu o masie startowej powyżej 5700 kg.

Czytaj więcej...
Przewiń do góry